شکلات صبحانه نوتلا 350 گرمی

370,000 ریال

cho_105

محبوب ترین در دنیا ، اصیل با طعمی بی نظیر

تولیدکننده

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تاریخچه نوتلا یک حکایت الهام بخش از تلفیق عشق و علاقه با انتخاب بسیار دقیق و پردازش بهترین مواد خام برای خلق یک محصول منحصر به فرد است. به همین دلیل است که در حال حاضر خانواده‌های زیادی در سرتاسر جهان روز خود را با لبخند و مالیدن نوتلا روی نان صبحانه شروع می‌کنند.

شکلات خوشمزه نوتلا برندی است با قدمتی نزدیک به نیم قرن؛ سال گذشته شرکت ایتالیایی توانست ۳۶۵ میلیون کیلو نوتلا را در بیش از ۱۶۰ کشور جهان به فروش برساند. ۵۰ سال پیش چنین چیزی تقریبا غیر ممکن به نظر می رسید. در ماه های بعد از جنگ جهانی دوم، شیرینی فروشی جوان ایده ساخت یک دسر با استفاده از فندق و کاکائو را داشت. نام او «پیِترو فِرِرو» بود.

کلمه «Spreadability» یا «Spread» که بر روی بسته های نوتلا مشاهده می کنید، بدین معناست که بتوان مقدار کمی از شکلات را بر روی سطحی طولانی مورد استفاده قرار داد. این محصول با نان نیز سرو می شود و در آن زمان توانست به عنوان یکی از خوراکی ها اصلی در رژیم غذایی مطرح گردد. افرادی که به خاطر قیمت بالا هیچ گاه طعم شکلات را نچشیده بودند، خوردن «Supercrema» به یک عادت برایشان تبدیل شده بود.

«میشل فِرِرو» پسر فرروی بزرگ بود که نخستین بار دستاورد پدرش را به نوتلا تبدیل نمود و توانست آن را به شکل و شمایل امروزی درآورد. وی همواره اعتقاد داشت که می توان این ایده را جدی تر دنبال نمود. فناوری و راه های جدید باعث شد تا نوتلا به محصولی برنده تبدیل گردد. جووانی در این رابطه می گوید: “نوتلا در سال ۱۹۶۴ همزمان با من متولد شد و توانست به یکی از موفقیت های اروپا تبدیل گردد.

نام انتخاب شده برای این محصول، وجهه جهانی آن را تقویت می نمود. کلمه «Nutella» از دو قسمت «Nuts» و «ella» تشکیل شده است. «ella»، پایانی مشهور در اسامی ایتالیایی مانند «mozzarella » و «caramella» است. حالا بعد از گذشت ۵۰ سال، نوتلا برندی جهانی است که ۱۱ کارخانه در سراسر دنیا آن را تولید می کنند. این محصول پنجمین گردش مالی بالا را در محصولات فررو (مانند کیندر و فررو روشِر) دارد. کمپانی فررو به تنهایی ۲۵ درصد فندق جهان را برای تولید محصولاتش مصرف می کند.

350 گرم
30 گرم یا دو قاشق غذاخوری
160 کیلوکالری
533 کیلوکالری