علی کافه بلک گلد 40عددی

675,000 ریال

cfm_103

کافی میکس علی کافه بلک یک ترکیب فوق العاده قهوه فوری، حاوی مرغوبترین قهوه های فراوری شده عربیکا و روبوستا به همراه عصاره تونکات و جینسنگ می باشد .

موجود

تولیدکننده

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

پودر اسپرسو فوری علی کافه 40عددی بلک گلد

کافی میکس علی کافه بلک یک ترکیب فوق العاده قهوه فوری، حاوی مرغوبترین قهوه های فراوری شده عربیکا و روبوستا به همراه عصاره تونکات و جینسنگ می باشد. این محصول تولید شرکت پاور روت بوده و در بسته بندی های ۴۰عددی به بازار عرضه می شود.

این محصول برای افرادی که دیابت یا رژیم دارند، ورزشکارانی که تمایل به مصرف قهوه قبل از تمرین دارند و علاقمندان به تهیه اسپرسو بصورت فوری مناسب می باشد.

این قهوه فوری بدون شکر و پودر خامه افزوده بوده و صرفا شامل قهوه خالص به همراه جینسینگ و گیاه تونکات می باشد. این ترکیب باعث شده تا این قهوه فوری عطر و طعم متفاوت را برای قهوه دوستانی که به دنبال طعمی متفاوت و جدید می باشند را به ارمغان بیاورد.

کمپانی بزرگ پاور روت از 1999 کار خود را در کشور مالزی با معرفی نوشیدنی های انرژی بخش به بازار آغاز کرد. ماده اصلی این نوشیدنی ها که باعث رفع خستگی و افزایش انرژی بود،  از دو گیاه بومی در مالزی گرفته می شد که یکی تونکات و دیگری کسیپ نامیده می شود. برند علی کافه از زیرمجموعه شرکت پاور روت می باشد که محصولات قهوه و کافئین دار انرژی زا که حاوی این دو گیاه بومی هستند را شامل می شود. این برند در ایران به دلیل عطر و بوی بی نظیر عصاره تونکات بسیار محبوب است. 

 

      کافی میکس بلک گلد علی کافه

      ترکیبی از قهوه فوری و جینسینگ و گیاه تونکات

      تهیه شده از قهوه عربیکا ، محصول کشور کلمبیا

     توليد شركت پاور روت

      محصول مالزی

 

نحوه‌ی مصرف:

يك بسته كافي ميكس را در يك فنجان ريخته و به آن 150 ميلي ليتر آب 85-90 درجه سانتيگراد اضافه كنيد و هم بزنيد.

100 گرم
40 ساشه
2.5 گرم یا یک ساشه
8 کیلوکالری
320 کیلوکالری