کافی میکس کلاسنو کاراملی 20 عددی

357,000 ریال

cfm_107

کافی میکس فوق العاده با کیفیت کاراملی کلاسنو .

تولیدکننده

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

کلسنو یکی از برترین تولیدکنندگان فرآورده‌های قهوه است که طرفداران بسیاری دارد و بیشتر محبوبیت آن به دلیل تولید محصولات خوش‌طعم و باکیفیت است. مبدأ این شرکت مالزی است؛ اما به دلیل تولید محصولات باکیفیت و مواجه‌شدن با استقبال مصرف‌کنندگان، به صادرکردن محصولات خود به سایر کشورها اقدام کرده که البته در این مورد نیز موفق به نظر می‌رسد. این شرکت سعی کرده بیشتر فرآورده‌های قهوه را تولید کند و همان کیفیت را در محصولات جدید خود ادامه دهد که در این مورد نیزموفق بوده است و محصولات جدیدش نیز همواره با استقبال مواجه شده‌اند.

 

کافی میکس

کافی میکس ترکیبی از پودر قهوه، شکر و خامه است که به دلیل طعم مطلوب خامه در کنار قهوه، پرطرفدار شده است. فرایند تهیه‌ی کافی میکس بسیار طولانی است و ممکن است هرکسی از عهده‌ی آن برنیاید و به ابزار و وسایل نیز نیاز دارد. همچنین ممکن است به دلیل آشنایی کم، نوشیدنی نهایی چیزی نباشد که شما انتظار دارید. دسترسی به یک فنجان کافی میکس با تولید فرآورده‌های قهوه در بسته‌های ساشه، بسیار آسان شده است و در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توان آن را درست کرد و دیگر نیازی به قهوه‌ساز نیست. با وجود ترکیب مناسبی از مواد، دیگر احتیاجی به اضافه‌کردن شکر نیست و هریک از مواد نیز به میزان کافی اضافه‌ شده‌اند؛ این امر به تهیه‌ی یک کافی میکس مطلوب منجر می‌شود. البته این کافی میکس فاقد شکر اضافه است.

 

بسته‌بندی

با تولید فرآورده‌های قهوه در بسته‌های یک‌نفره‌ی ساشه، به‌راحتی می‌توان به آن‌ها دسترسی داشت و سریع آن‌ها را آماده کرد. این نوع بسته‌بندی به‌راحتی قابل‌حمل است تا به‌آسانی در سفر یا محل کار مورداستفاده قرار گیرد. مجموعه‌ی 20عددی ساشه کافی میکس نیز در یک بسته‌بندی پلاستیکی قرار گرفته است که می‌توان به مجموعه‌ای از آن دسترسی داشت.

 

سرحال یا بی‌خواب

کافی میکس به دلیل داشتن کافئین موجب نشاط و رفع خستگی می‌شود که در ساعات ابتدایی صبح بسیار مناسب است و می‌تواند یک روز پرانرژی را برای شما رقم بزند. استفاده از فرآورده‌های قهوه باید در زمان مناسب صورت گیرد تا شرایط بدنی شما را بهبود دهد؛ در غیر این صورت اگر در ساعات انتهایی شب استفاده شود، موجب بی‌خوابی و برافروختگی می‌شود. مصرف بیش از اندازه‌ی کافی میکس یا سایر فرآورده‌های قهوه شرایط عمومی بدن را تغییر می‌دهد و افراد را دچار اضطراب می‌کند.

 

کاهش تمرکز!

قهوه دارای مقدار زیادی کافئین است و به همین دلیل می‌تواند تمرکز شما را بالا ببرد و قدرت حافظه‌ی کوتاه‌مدت را بالا می‌برد. اگر روزانه چندین مرتبه قهوه مصرف می‌کنید، این موضوع ممکن است موجب اعتیاد شما به قهوه و کافئین شود و اگر در طول روز قهوه مصرف نکنید، به اختلال در تمرکز دچار شوید. پس در استفاده از این نوشیدنی مراقب باشید و سعی کنید برای رفع خستگی و کمبود خواب، استراحت کنید و از قهوه استفاده نکنید. این مورد برای برنامه‌نویسان بسیار رخ ‌می‌دهد و در طولانی‌مدت می‌تواند کارایی آن‌ها کاهش دهد.

360 گرم
20 ساشه
18 گرم یا یک ساشه
77.4 کیلوکالری
430 کیلوکالری